Zaczynamy!

Zaczynamy!

Kim jestem?

To jest strasznie trudne pytanie… Nasuwa mi się od razu: jestem kimś, kto chce, kto potrzebuje…Często określam siebie przez pryzmat osoby, która czegoś chce, wiecznie czegoś potrzebuje, a zbyt mało dziękuje 😉
Tadam! Od teraz będzie inaczej. I nie będę tego obiecywała, po prostu tak zrobię, tak pomyślę, tak powiem. Inaczej niż rok, miesiąc, tydzień temu. Tak, właśnie tyle czasu umyka mi przez palce. Tak bardzo zawsze pragnęłam, by to się zmieniło i tym sposobem spędziłam godziny, tygodnie, miesiące i lata- na tym rozmyślaniu właśnie. Czas na działanie, dość już wymówek podyktowanych tak naprawdę lękiem. A kto się nie boi? Bardzo chciałabym spotkać człowieka, który nigdy niczego się nie bał. I sądzę, że nie spotkałabym takowego.

Czy to dobry tekst na pierwszy post mojej strony? Nie wiem, czas to zweryfikuje, Wy to zweryfikujecie. Ważne, czy będzie mi dane z tą przygodę kroczyć przez życie ręka w rękę. Wrr…”przez życie”-powiało grozą! To poważna deklaracja, aż się wzdrygnęłam! Ale odwrotu już nie ma 🙂

Kim jestem? 

Kimś, kto zaczyna od nowa, kolejny raz. A to, jaka jestem, o czym myślę i co mam w sercu dowiecie się właśnie będąc ze mną, tutaj.
Zapraszam do mojego świata, który pachnie Pismem świętym, zdrowymi ciasteczkami i wartościowymi obiadami. Do świata, który być może zachwyci Was moimi zdjęciami i wzruszy moimi rozmyślaniami.


Zapraszam,

MadlenDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *